KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM TRANSPORTOWYCH

Księgowość i kadry

MaWo Group dysponuje zespołem specjalistów, którzy rozwiążą każdy problem księgowy i kadrowy w branży transportowej. Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

Kadry i płace w branży transportowej, to nie tylko rozliczanie i składanie dokumentacji w ZUS. Oferujemy prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej, optymalizując koszty właściciela firmy transportowej i doradzając na każdym etapie zatrudnienia kierowców. Kadry i płace transportowe są dużo bardziej skomplikowane od tych tradycyjnych, z uwagi na złożoność rozliczeń czasu pracy i przełożenia owych rozliczeń na płace pracownicze. Kolejną kwestią jest odpowiedzialność za powierzone mienie oraz poprowadzenie dokumentacji pracowniczych w taki sposób, aby zabezpieczały one interesy pracodawcy.

 

Od początku działalności specjalizujemy się w księgowości transportowej, co jest odpowiedzią rynku na problemy księgowych pracujących w firmach transportowych. Brak spójności przepisów prawnych i finansowych powoduje, że księgowi mieli sporo wątpliwości czy np. ujmować w kosztach diety kierowców. W naszej branży kolejną trudnością jest transakcja zagraniczna. Tym samym potrzebujemy bieżącej wiedzy na temat rozpoznania danych kosztów i musimy dopasować rozliczenia obowiązujące wewnątrz Unii Europejskiej.

Wspieramy naszego klienta na każdym etapie czynności kontrolnych. Począwszy od przygotowania dokumentacji do wsparcia merytorycznego w zakresie prowadzonej weryfikacji, kończąc na analizie protokołu pokontrolnego.

Główną siłą MaWo Group jest  kompleksowość obsługi firm transportowych.

Poza tym, że specjalizujemy się w księgowości transportowej, obsługujemy też firmy spoza branży. Doradzamy także w sferze zmian w spółkach handlowych.

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

EUROPA I NUMER ALARMOWY

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych, także tych którzy swoją działalność prowadzą na terenie Europy.

SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

MaWo Group to lider w branży transportowej, któremu ufa coraz więcej klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam zbudować firmę, która daje nam satysfakcję i możliwość rozwoju a naszym klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Od 2019 roku jesteśmy członkiem prestiżowej organizacji Business Centre Club, w której Adam Juniszewski został wybrany przewodniczącym Komisji ds. Transportu.

Zaufali nam

YouTube