KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM TRANSPORTOWYCH

O nas

MaWo Group oferuje usługi dotyczące rozliczania pracy kierowców, obsługi księgowej i kadrowej oraz prawnej i szkoleniowej firm transportowych. Zajmuje się obsługą pracowników delegowanych do pracy zagranicą. Stworzyło, jako pierwsza firma w Polsce, Numer Alarmowy na abonament, dla kierowców i właścicieli firm transportowych poruszających się po całej Europie. MaWo Group używa nowych technologii i tworzy narzędzia IT dla transportu.

Firma MaWo powstała z pasji do ciężarówek, transportu i chęci radzenia sobie z przepisami dotyczącymi transportu. Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk założyli wspólnie firmę w 2009 roku, pod nazwą Tacho – TIR, która później przekształciła się w MaWo Group. Spotkali się podczas studiów. Mariusz Frąc już wtedy prowadził własną działalność gospodarczą o profilu transportowym. Po zakończonej nauce, Wojciech Romaniuk pracował w firmie logistycznej w Anglii, ale postanowił wrócić, połączyć siły z kolegą ze studiów. Tym samym, zaczęła się historia jednej z największych firm obsługujących transport w Polsce.

Pierwszą usługą, którą zaoferowało MaWo była ewidencja czasu pracy kierowcy oraz przygotowanie firm do kontroli przeprowadzanej przez Inspekcję Transportu Drogowego. Dzisiaj MaWo Group oferuje kilkanaście usług i produktów zapewniających pełną obsługę firm transportowych na wszystkich poziomach. Klienci doceniają fakt, że nasza firma dostosowuje się do potrzeb rynku transportowego i reaguje na zmiany bardzo szybko.

 

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

EUROPA I NUMER ALARMOWY

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych, także tych którzy swoją działalność prowadzą na terenie Europy.

SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

Do grupy MaWo dołączył Krzysztof Dybo, specjalista ds. księgowych, który stworzył kancelarię podatkową wyspecjalizowaną w dziedzinie transportu. Jako ostatni do grupy spółek MaWo dołączył Adam Juniszewski, który stworzył całą gałąź usług wspomagających prowadzenie działalności transportowej zagranicą.

Współpracujących firm

%

Zadowolonych klientów

Obszarów wsparcia transportu

MaWo Group to lider w branży transportowej, któremu ufa coraz więcej klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam zbudować firmę, która daje nam satysfakcję i możliwość rozwoju a naszym klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Od 2019 roku jesteśmy członkiem prestiżowej organizacji Business Centre Club, w której Adam Juniszewski został wybrany przewodniczącym Komisji ds. Transportu.

Referencje

Zaufali nam

MaWo Group to firma, która dba o dobre relacje z otoczeniem i wspiera sport.

Współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi, ponieważ uwielbiamy sportową rywalizację. Wspieramy m.in. klub piłkarski „Ikar” Miłogostowice i „Huzar” Raszówka oraz klub siatkarski „Ikar” Legnica. Od początku swojej działalności dopingujemy lokalną drużynę korfballu, czyli koedukacyjnej grze zespołowej wywodzącej się z koszykówki. Od pierwszej edycji jesteśmy współorganizatorem Gruszka Cup. Imprezy, którą stworzył wybitny polski siatkarz – Piotr Gruszka. Promujemy siatkówkę wśród najmłodszych oraz wspieramy rozgrywki amatorskie.

Tak się złożyło, że wśród naszych klientów jest kilka osób znanych i podziwianych. Tyberiusz Kowalczyk i Mariusz Pudzianowski – strongmani, Bracia Collins, Rafał i Grzegorz – specjaliści od odnawiania super aut czy Mariusz Lewandowski – były piłkarz i trener. To osoby, które ciężko zapracowały na swój sukces. Dlatego jesteśmy niezwykle zadowoleni, że zaufali Oni właśnie nam.

YouTube